Kuracja, która zregeneruje Twoją tarczycę, a Ty odzyskasz siły i dobre samopoczucie!

Danuta Potocka

Chorowała na tarczycę 10 lat, zanim usłyszała skuteczną diagnozę

Dzisiaj ta 54-letnia nauczycielka z Wielkopolski promienieje: pełna energii, zadbana, szczupła kobieta z wyjątkowo pięknymi i długimi włosami. Jednak 2 lata temu wyglądała zupełnie inaczej, miała spore problemy z nadwagą, włosy wypadały jej garściami, a ona czuła się fatalnie: była cały czas zmęczona, nie mogła skoncentrować się na pracy, a jej zatrudnienie wisiało na włosku. Danuta Potocka to typowa Polka, która wiele lat zmagała się z niedoczynnością tarczycy. Upośledzona praca tarczycy była w tym wypadku spowodowana chorobą Hashimoto. W Polsce jest to główny powód upośledzenia pracy gruczołu tarczowego. Mimo standardowej kuracji L-tyroksyną, objawy nadal występowały.

Tarczyca pod kontrolą!

Mimo iż w Polsce na problemy z tarczycą cierpi około 20% osób, niestety ta choroba wciąż jest bagatelizowana i traktowana po macoszemu. Do opinii publicznej nie docierają głosy, że najczęstszą przyczyną otyłości wśród kobiet jest upośledzona praca tarczycy i zmniejszona produkcja hormonów, co z kolei prowadzi do niedoczynności tarczycy. Kobiety nie mogą schudnąć, zwłaszcza po czterdziestce, ale nawet już po trzydziestce z powodu tarczycy. Jednak przybieranie na wadze, to wcale nie najgorszy z objawów upośledzonej tarczycy. Jeszcze bardziej przykry jest brak sił, osłabiona koncentracja, a nawet brak chęci do życia.

Podobnie było z Danutą, nauczycielką geografii. Zawsze pełna życia, uwielbiająca zwierzęta, podróże i oczywiście swoją pracę. Tak było do czasu… Gdy skończyła 44 lata zaczęły się jej problemy. Była przekonana, jak większość kobiet w jej wieku, że „tak to już jest”. Ostatecznie po wielu perturbacjach, wizycie u internisty, kardiologa, w końcu trafiła do endokrynologa. Okazało się, że jej tarczyca nie pracuje prawidłowo, jest bardzo mała i ma objawy Hashimoto. Jedyną opcją było dożywotnie branie hormonu – L-tyroksyny. Mimo regularnego zażywania środka zapisanego przez endokrynologa, objawy się nie zmniejszały. Wskaźniki krwi faktycznie się obniżyły, ale pozostałe problemy zostały. Danuta przestała udzielać się w pracy, jej wyniki spadły, przestała wyjeżdżać na wakacje, krótkie wycieczki, bo zwyczajnie nie miała na to siły.

Dyrektor szkoły w której pracowała Danuta poleciła jej wybitną specjalistkę z zakresu endokrynologii i diabetologii, dzięki której nauczycielka po raz pierwszy spróbowała kuracji z A-thyrion. Już po 2 dniach od rozpoczęcia kuracji różnica w samopoczuciu była kolosalna. Pani Danuta odzyskała siły i urodę, gdyż waga zaczęła spadać mimo, że ona sama nic nie zmieniła w diecie!

A-thyrion – formuła, która poprawi działanie Twojej tarczycy!

  • sprawdzony, opatentowany skład, z najczystszą, biologicznie dostępną formułą jodu
  • ściśle określony czas kuracji: 3 miesiące i ani dnia dłużej!
  • wygodna formuła kapsułek, które można przyjmować niezależnie od posiłku

Efekty po zastosowaniu 3-miesiecznej kuracji z A-thyrion:

99%

osób zauważyło poprawę metabolizmu, likwidację wzdęć i utratę wagi,

98,7%

osób odzyskało energię, siły witalne,

98,5%

osób zauważyło poprawę koncentracji,

99%

osób uwolniło się od kłopotów z zasypianiem,

97%

osób zauważyło wyraźną poprawę kondycji włosów i wzrost nowych, tzw. „baby hair”,

98%

osób potwierdza, że skóra przestała być sucha i zniknęło uczucie zimna,

99%

osób odczuło wyraźną poprawę samopoczucia i chęci do życia.

Jak działa A-thyrion?

Co zawiera A-thyrion?

Ekstrakt z workoliścia członowatego

Ze względu na zawartość jodu znajduje zastosowanie w niedoczynności tarczycy wywołanej brakiem tego pierwiastka. Jod nasila wytwarzanie hormonów tarczycy, co przyspiesza przemianę materii. Zawarte w surowcu śluzy pęcznieją w przewodzie pokarmowym, zmniejszając łaknienie i przyspieszając pasaż treści pokarmowej. Obecnie kelp stosowany jest również jako środek wspomagający odchudzanie. Niektóre źródła przypisują mu również działanie hipoglikemiczne.

Ekstrakt z liści pokrzywy

Pomaga uzupełnić niedobory jodu w organizmie, zawiera szereg cennych witamin: C, A, E, K i witaminy z grupy B. Pozytywnie wpływa na działanie układu sercowo-naczyniowego, oddechowego, usprawnia pracę nerek i reguluje poziom cukru we krwi.

Cynk

Jest bardzo ważnym pierwiastkiem, gdyż uczestniczy w syntezie kinazy białkowej C, która odpowiada za tworzenie i wydzielanie TSH przez przysadkę. Niedobór tego pierwiastka w organizmie może wiązać się ze spadkiem stężenia TRH i TSH, co pogłębia niedoczynność tarczycy.

A-thyrion to środek, który uzupełnia niedobory jodu w organizmie, wspomagając przy tym pracę tarczycy. Dzięki połączeniu 3 unikanych składników wspiera odbudowę uszkodzonego gruczołu tarczowego i pobudza go do wydzielania odpowiedniej ilości hormonów. Wpływa na poprawę jakości życia, reguluje m.in. metabolizm, pracę układu sercowo-naczyniowego, oddechowego i mięśniowo-szkieletowego. To najskuteczniejsza metoda regulacji pracy tarczycy, jaka kiedykolwiek powstała! Jej atutem jest fakt, ze wystarczy 3-miesieczna kuracja, by zregenerować gruczoł tarczowy, przez co poprawia się ogólny stan zdrowia i praca niemal wszystkich układów w ciele.

Osoby, które zaufały A-thyrion:

Zofia Kurska, 66 lat

Problemy z tarczycą mam od dawna, leczę się już ponad 20 lat. Mimo że codziennie rano przyjmowałam tabletkę Letroxu, czułam się cały czas słabo. Mój specjalista powiedział, że czasami tak jest. Moje tsh spadło po braniu tych hormonów, ale dolegliwości cały czas dokuczały. Nie byłam nawet w stanie opiekować się wnukiem. Córka była zrozpaczona, mówiła, że nie jestem jeszcze taka stara, by tak się czuć. Znalazła i kupiła mi w internecie A-thyrion. Już po pierwszej dawce miałam jakby więcej energii, a po tygodniu stosowania wróciły mi siły i chęć do życia!

Agata Misiewicz, 37 lat

Będąc na A-thyrion schudłam 25 kg!! A dowiedziałam się o nim od koleżanki, przypadkiem. Wszyscy się ze mnie śmieli, że nie mogę schudnąć, bo za dużo jem i z pewnością podjadam…, a ja byłam na wiecznej diecie. Gdyby nie koleżanka, nie zrobiłabym badań. Okazało się, że moje tsh ma 14,8! Nic dziwnego, że nie mogłam schudnąć. Myślałam, że mając 30 lat to niemożliwe, ale to była tarczyca. U mnie po 3 dniach od pierwszej kapsułki waga zaczęła spadać, a różnica w samopoczuciu była kolosalna. Odzyskałam chęć do życia…

Adam Wolski, 47 lat

Mój syn jest lekarzem, był na stypendium w USA i to dzięki niemu dowiedziałem się o A-thyrion. Początkowo byłem sceptyczny, brałem już Euthyrox chyba z 6 lat. Jednak ta kuracja niezbyt mi pomagała. Czułem się coraz słabiej, nie byłem w stanie pracować, a jakoś do tej emerytury musiałem dotrwać. Syn mocno się przejął i sprowadził mi wtedy A-thyrion. Już po pierwszym dniu czułem się wyraźnie lepiej. Po tygodniu wróciły mi siły, koncentracja i skończyły się moje problemy ze snem. Zrobiłem pełną kurację, od tamtej pory minęły już 2 lata, a moje problemy nie wróciły. Cieszę się, że końcu ten środek jest dostępny w Polsce. Wiem, że wiele osób zmaga się z chora tarczycą, a A-thyrion to prawdziwe wybawienie.

Krystyna Tomiczek, 62 lata

Odkąd sama spróbowałam, polecam A-thyrion wszystkim koleżankom. Bardzo żałuję, że ten środek jest tak mało znany w Polsce. Mam zdiagnozowaną niedoczynność tarczycy i Hashimoto i za sobą kilka lat kuracji L-tyroksyną, niestety pojawiły się guzki i kwalifikowano mnie już do operacji. Wtedy właśnie mąż kupił mi A-thyrion. On jest emerytowanym profesorem i dużo czyta, informacje o tym środku znalazł w Internecie, nawet mówił mi o badaniach i bardzo dobrych efektach. Uparł się, żebym to wzięła…To miała być ostatnia deska ratunku przed operacją. I tak się stało! Już po kilku dniach czułam się znacznie lepiej, a po miesiącu, podczas kontroli u endokrynologa, podczas badania usg nie było żadnego guzka.

Gwarancja satysfakcji

Gwarantujemy Ci, że otrzymasz w 100% oryginalny i certyfikowany produkt. Tylko certyfikowane kapsułki A-thyrion przyniosą efekt. Producent jest pewny swojej formuły stąd każdemu dajemy bezterminową GWARANCJĘ SATYSFAKCJI.

Wypełnij formularz

Otrzymaj A-thyrion za jedyne 137 PLN !
Liczba sztuk objętych promocją jest ograniczona!

Dostępnych sztuk: 155

A-thyrion na problemy z tarczycą!

Product

Stara cena: 274 PLN

Nowa cena: 137 PLN